Hakkımızda

   Sektöründe 30 yılı aşkın deneyime sahip olan CABA Travel ekibi, misafirlerine en iyi ürünleri sunabilmek için geniş bilgi birikimine ve operasyon kabiliyetine sahiptir. CABA Travel Ekibini seçmeniz için birçok nedenden bazıları aşağıdaki gibidir.

   CABA Travel ekibi, müşterilerimizin en iyi tatil deneyimine sahip olmalarını garanti etme konusunda tutkulu, çok yönlü, bilgili ve çekici bireylerden oluşmaktadır.

   CABA Travel ile müşterilerimize konforlu havaalanı transferleri, en iyi konaklama seçenekleri, en uygun uçuş olanakları ve farklı kültürel etkinlikler gibi hizmetlerle kusursuz bir hizmet garantisi veriyoruz.

   Müşterilerimizin bir tatilden ne almak istediklerini tanımlamalarına yardımcı olan ekibimiz ile taleplerinizi gerçekleştirmeye yardımcı olduğumuz seyahat kolaylığı sağlıyoruz.

   Kıbrıs'ın en iyi yerlerini ziyaret edebilmeniz için derinlemesine bilgi sahibiyiz ve Kıbrıs'ın en iyi perspektifini elde edebilmeniz için sizlere özel şehir turları düzenleriz.

   Kıbrıs'taki otellerin tamamıyla uzun zamandır devam eden iyi ilişkilerimiz nedeniyle, misafilerimiz kendilerini farklı hissettirecek bir çok hizmetlerde özel indirimlerden faydalanmalarını sağlıyoruz.

   © 2018 All Rights Reserved. Acente2